Obecnie odwiedza nas - 5 osoby     Odwiedzin dziś: 77    Odwiedzin wczoraj: 283    Odwiedzin wszystkich: 60411


PODZIĘKOWANIE

CERTYFIKATY










LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZK. 2015/16

    1. ABREWCZYŃSKA ARABASZ ADRIANA

    2. AMLING MKOŁAJ

    3. BAKUŁA BARTOSZ

    4. BARRA PIOTR ALEKSANDER

    5. BĄCZEK ANNA PATRYCJA

    6. BĄCZEK MAJA

    7. BERK ANTONINA

    8. BIAŁECKI OSKAR

    9. BOGUSZEWSKA JULIA

    10. BOGUSZEWSKI SZYMON

    11. BORKOWSKI WIKTOR

    12. BRUDNICKA MAJA

    13. BURDYŃSKA MATYLDA

    14. CHMIELEWSKI ADAM

    15. CHWESIUK ANTONINA

    16. CHWESIUK IGOR

    17. CIERLICKI MAKSYMILIAN

    18. COGHEN HUBERT

    19. CYRANKOWSKI MICHAŁ

    20. CZECHOWSKA MAJA

    21. CZUBAJ MIKOŁAJ

    22. DĄBROWSKI JAKUB

    23. DZIWIK SZYMON

    24. FAŁDOWSKA OLIWIA

    25. FEDYRKO DAMIAN

    26. FEDYRKO WIKTORIA

    27. GAJOS EMIL PIOTR

    28. GĘBUSIA GABRIEL PIOTR

    29. GIERMAK MAJA

    30. GIERMAK MATEUSZ

    31. GIERS ADRIAN

    32. GŁOWALA ILONA

    33. GROCHULSKA KATARZYNA

    34. GRZEBYK BARTŁOMIEJ

    35. GRZEBYK BARTOSZ

    36. GRZMIL AGATA

    37. GRZYBOWSKI WOJCIECH KRZYSZTOF

    38. HRYNKIEWICZ KORNELIA

    39. HRYNKIEWICZ ZUZANNA

    40. IWANUS ADRIAN

    41. JACHIMOWSKA MARIA ANNA

    42. JAKUBOWSKA MAŁGORZATA

    43. JAKUBOWSKA MARTYNA

    44. JAKUBSKA MILENA

    45. JANKOWIAK JULIA

    46. JANKOWIAK PIOTR

    47. JANKOWSKA MONIKA

    48. JANKOWSKA PAULINA

    49. JANKOWSKI DARIUSZ

    50. JAWORSKI DAMIAN

    51. JĘDRZEJAK FILIP

    52. JĘDRZEJAK PAWEŁ

    53. KAKOWSKI KAPER

    54. KALISZEWSKA EMILIA

    55. KARNAS MACIEJ

    56. KARNAS PAWEŁ

    57. KARPIŃSKI TOMASZ

    58. KATULSKI PAWEŁ

    59. KAWECKI FILIP

    60. KEŃSKA MAJA

    61. KEŃSKI NIKODEM

    62. KILISZEWSKI KAMIL

    63. KLIMEK ŁUKASZ

    64. KLIMEK MARTA

    65. KOPACZ ADRIANNA

    66. KOŚCIAŃSKI OSKAR

    67. KOWAL BŁAŻEJ DAWID

    68. KOWALAK BŁASZCZYK WIKTOR

    69. KRUPA MIKOŁAJ

    70. KRUSZYŃSKA MAJA

    71. KRYSIAK OSKAR

    72. KRZYŻYŃSKA WIKTORIA

    73. KUBACKA TATIANA

    74. KUCIŃSKA NATALIA

    75. KUCIŃSKI PIOTR

    76. KUTAJCZYK KINGA

    77. LANZER BARTŁOMIEJ

    78. LANZER MATEUSZ

    79. LENART KONRAD

    80. LESZCZYŃSKA OTYLIA

    81. LESZCZYSZYN JAKUB

    82. LINK HUBERT

    83. LISZEWSKI JAKUB

    84. LUCKNER KONRAD

    85. LUCKNER KORNELIA

    86. MACZYSZYN KINGA

    87. MAJA MACHLIK

    88. MALINOWSKI JONASZ

    89. MARKOWICZ ALEKSANDRA

    90. MATEŃKA JAKUB WALENTY

    91. MELKA IGOR

    92. MICHALSKI IGNACY

    93. MICHAŁEK ABIGAIL DALILA

    94. MICHAŁOWSKI MATEUSZ

    95. MIKULSKI BARTOSZ

    96. MIODUŃSKA IGA

    97. MIODUŃSKI BORYS

    98. MISZKIEL JULIA ALEKSANDRA

    99. MOLENDA LENA

    100. MOŻDŻEŃ DOROTA

    101. NARKIEWICZ ANTONINA

    102. NIEMIEC IGOR

    103. NOSAL OLIWIA BARBARA

    104. NOWICKI PAWEŁ

    105. OLIWIA JAKUBSKA

    106. OPALEWSKA WIKTORIA

    107. OPAŁKA WIKTORIA

    108. ORZOŁ ANTONI

    109. PAŁKA KAROLINA

    110. PARAFJANOWICZ MARTA

    111. PIERZCHAŁA HANNA

    112. PŁĄCZYŃSKA ZOFIA ANNA

    113. PRZYBYSZ URSZULA

    114. PSKIET ZUZANNA

    115. RAC DENIS

    116. ROGALKA DAMIAN

    117. RUCIŃSKA NATALIA

    118. SAWICKI CEZARY

    119. SAWICKI HUBERT

    120. SIKORA JULIAN

    121. SINACKI MAKSYMILIAN FRANCISZEK

    122. SKOWROŃSKI JULIAN

    123. SNARSKI WIKTOR

    124. SOKALSKI GABRIEL

    125. SPICHA NATALIA

    126. SPOSÓB OLIWIA

    127. STÓJ PAWEŁ PATRYK

    128. STRUZIK JULIA

    129. SZULC RAFAŁ

    130. ŚWIERK WIKTOR

    131. TIETZ PAWEŁ

    132. TRAFALSKA LENA

    133. TRAFALSKI MICHAŁ

    134. WANGIN KLAUDIA

    135. WASZCZYSZYN BARTOSZ

    136. WEREMCZUK MARTYNA REGINA

    137. WIĘCEK NIKOLA

    138.  KACPRZAK MIKOŁAJ

    139. WNOROWSKA ANASTAZJA

    140. WOJCIUSZKIEWICZ FILIP

    141. WOJCIUSZKIEWICZ LENA

    142. WOJNAROWSKA ANTONINA

    143. WYCIŚLIK FABIAN

    144. ZAKRZEWSKA AMELIA

    145. ZARZECKA KORNELIA

    146. ZEGADŁO ANTONI

    147. ZIELIŃSKA HANNA

    148. ZIELIŃSKA LENA

    149. ŻELESŁAWSKA MICHALINA

    150. ŻOŁĄDŹ KACPER

    151. ŻUCHOWSKI KONRAD

    152. ŻUCHOWSKI SEWERYN

 

 

 

 

 

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZK. 2015/16 – ODDZIAŁ W ŻUŁAWCE SZT.

 

 

  1. BANAŚ ZUZANNA

  2. BANIAK KRZYSZTOF

  3. BESARABA KAJETAN

  4. BOŚKO MAGDALENA

  5. CHYŁEK JAKUB

  6. DORDZIK HUBERT

  7. EZECHUKWU VERONICA MIRACLE

  8. FOS OLIWIER

  9. JASIENIECKA MAJA

  10. KALINOWSKI WIKTOR

  11. KLEMARCZYK FELIKS

  12. KŁOSEK KAROLINA

  13. KRAKOWSKI WOJCIECH

  14. KRASZEWSKA MAJA

  15. OBCZYŃSKI IGOR

  16. PLUTA WOJCIECH

  17. POTOMSKA MARIA

  18. RAWA KACPER

  19. TRZASKA KACPER

  20. WRZESIEŃ KAROLINA